SALAM KEMERDEKAAN!!!

>> Monday, August 31



SAYA ingin mengucapkan Selamat Menyambut Hari Kemerdekaan Ke-52 kepada semua warga MALAYSIA, tidak kira di mana mereka berada.

Hayatilah lirik lagu ini:

Tanggal tiga puluh satu
Bulan lapan lima puluh tujuh
Merdeka, Merdeka, Tetaplah Merdeka
Ia pasti menjadi sejarah

Tanggal tiga puluh satu
Bulan lapan lima puluh tujuh
Hari yang mulia, Hari bahagia
Sambut dengan jiwa yang Merdeka

Mari kita seluruh warganegara
Ramai-ramai menyambut hari Merdeka, MERDEKA!!
Tiga satu bulan lapan, Lima puluh tujuh
Hari mulia negaraku Merdeka

(2x)

Merdeka, Merdeka, Merdeka….!
MERDEKA!!


I'm Proud To Be Malaysian

I HEART Malaysia!!

Read more...

Yubin's Profile~~

>> Sunday, August 30


Here it come..My fav wonder girls member..YUBIN..

Stage Name: Yoo Bin (유빈)
Name: Kim Yoo Bin (김유빈)
Nickname: BoNoBoNo (Korean cartoon)
Birthdate: October 4th, 1988
School: Myongji University (movie musical)
Height: 163cm
Weight: 45kg
Blood Type: O
Religion: Christianity
Duration of Training: 2 years
Speciality: Scuba, swimming
Hobbies: Listening to music, collecting CD
Favourite Food: Salad, raw fish, fresh apples
Favorite Artist: Eve, Lauryn Hill
Ideal type: Person who is passionate about everything

Read more...

Wajah-Wajah KUAZIANs~~!

>> Saturday, August 29





To All KUAZIANs!!!
Jgn Lupe Sign Up Kt KUAZIAN's Network (kuazian.ning.com) !!!
See U All There~!!

Read more...

Wonder Girls~~!

now, i'm crazy of wonder girls~!
like them so much~!
hihi~!
ske3~!
ske sgt3~!
besh la lagu2 dorg~!
dorg nari pn besh~!

WONDER GIRLS - Nobody~!


WONDER GIRLS - So Hot~!


WONDER GIRLS - Tell Me~!


WONDER GIRLS - Irony~!



OKeyh!!njoy k sume~!

Read more...

KUAZ Sireh Pulang Ke Gagang 2009.

>> Sunday, August 16

hye sume..
lame da x update post entry kt blog aku niyh..
da bkurun tinggalkn..
hahaha..
btw, my latest project was malam graduan kuaz which is named as
MALAM SIREH PULANG KE GAGANG 2009.
jawatan aku cm bese la..ketua biro teknikal..
haha..asyik2 jawatan same..borink da..
xmncabar..haha..btw, sng sket kalo dpt keje2 senang ni..hehe..
tema malam ni merah n putih..
WHEN THERE IS NO CRYING, THERE IS NO LAUGHING.
that was the tagline.
haha.master yg kasi.:)

ni vdeo commitees spkg09.
njoy!

video

Read more...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

NUFFNANG

Add This

Sebarkan ke seluruh alam maya!

  © Free Blogger Templates Wild Birds by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP